دوشنبه 1402/05/23 - 10:09
به همت دانشجویان جهادگر انجام گرفت :

خدمت رسانی به اهالی روستای کشکک شهرستان رامیان

اردوی جهادی دانشجویان بسیج دانشجویی گلستان در روستاهای محروم و دورافتاده شهرستان رامیان برای ارائه خدمات خداپسندانه به مردم این منطقه به سرانجام رسید.

دانشجویان بسیجی استان گلستان با روحیه قلبی و انسانی در راه جهاد، دست به دست هم دادند تا معضل محرومیت در روستای محروم و دورافتاده کشکک شهرستان رامیان که گریبان‌گیر مردم منطقه بوده، ریشه‌کن شود.

کودکان هم زیر چتر مهربانی این گروه‌های جهادی به شور و شوق خوشحالی پرداختند و از عملکرد دانشجویان خدوم راضی بودند.

معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان گلستان در حاشیه این اردوی جهادی اظهارداشت: حدود 2 هزار و 500 دانشجو در قالب 54 گروه جهادی در سراسر استان گلستان مشغول فعالیت هستند.

علی کیقبادی اظهار کرد: 150 نفر از دانشجویان در قالب 5 گروه مختلف در زمینه‌‎های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، مطالبه‌گری، پشتیبانی و تدارکات در روستای کشکک شهرستان رامیان مشغول فعالیت هستند که با اتحاد، همدلی و همبستگی، به منظور محرومیت‌زدایی در نقاط محروم حضور دارند تا بتوانند بخش کوچکی از مشکلات مردم این روستا را برطرف کنند.

معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: این اردوهای جهادی که از 12 مرداد آغاز شده بود  22 مرداد ماه به پایان رسید .

این روستا در فاصله 35 کیلومتری در منطقه صعب العبور شهرستان رامیان بوده و جزء 27 روستای محروم در استان گلستان است.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.