شنبه 1402/04/10 - 11:16
مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه نینوا :

بسیج سازندگی دارنده بزرگترین شبکه صندوق های قرض الحسنه/ راه اندازی 770 صندوق قرض الحسنه در گلستان

سید حسن حسینی ؛ مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه نینوا با بیان اینکه تاکنون بیش از 770 صندوق قرض الحسنه در گلستان ایجاد شده ، از راه اندازی 130 صندوق دیگر تا پایان سال 1402 خبر داد.

سید حسن حسینی ؛ مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه نینوا در گفت و گو با خبرگزاری بسیج گفت : سازمان بسیج سازندگی با تکیه بر منویات فرمانده معظم کل قوا ؛ امام خامنه ای (مدظله العالی) و کلام وحی در خصوص ترویج سنت قرض الحسنه و با بهره گیری از توان مردم متدین و ولایتمدار استان گلستان و ظرفیت پایگاه های مقاومت بسیج ، اقدام به راه اندازی 770 صندوق قرض الحسنه در سطح استان با محوریت روستاها و محلات شهری نموده است.

وی افزود : این صندوق های قرض الحسنه که با هدف ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی تشکیل شده است ، تاکنون 11 هزار تسهیلات جهت کارگشایی و اشتغالزایی پرداخت نموده است که منجر به ایجاد 4 هزار شغل گردیده و از منفعت همین صندوق ها 42 شرکت تعاونی و 980 کارگاه تولیدی در زمینه های مختلف راه اندازی شده است.

حسینی در پایان خاطر نشان کرد : این سازمان با فعالسازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در راستای حمایت از اقتصادهای خرد و خانگی و رفع موانع تولید در سطح استان قصد راه اندازی بیش از 900 صندوق قرض الحسنه تا پایان سال 1402 را دارد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.