دوشنبه 1402/02/18 - 13:33
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا:

گروههای جهادی مخلصانه و مجاهدانه در استان تلاش می کنند/با حمایت از اشتغال جوانان آینده آنان را بسازیم

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی گفت: عزیزان ما در بسیج سازندگی و گروههای جهادی مخلصانه و مجاهدانه در جهت رفع محرومیت و مشکلات استان تلاش می کنند

 حجت الاسلام والمسلمین ایمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در دیدار با مسئول و کارکنان بسیج سازندگی بمناسبت هفته بسیج سازندگی گفت: یکی از کارهایی که شهید مطهری انجام داد هجرت بود چون زمان شناس بود و با هجرت به تهران در آن مقطع زمانی و پاسخ به شبهات دانشجویان خیلی از ابهامات را برطرف کرد و به این وسیله در خدمت مردم و پرورش حوزه های علمیه و دانشجویان بود.


وی افزود: شهید مطهری یک متفکر دینی و اسلامی بود که در ابعاد مختلف دینی، سیاسی، فلسفی و تاریخی سخنان و کتابهایش می تواند الگوی همه باشد.
ایمانی با اشاره به هفته بسیج سازندگی اظهار داشت: با حمایت از اشتغال جوانان می توان برای آینده این عزیزان گامهای مثبتی برداشت.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در پایان با تشکر از مجموعه بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: عزیزان ما در بسیج سازندگی و گروههای جهادی مخلصانه و مجاهدانه در جهت رفع محرومیت و مشکلات استان تلاش می کنند و امیدواریم با تداوم این فعالیتهای جهادی شاهد عمران و آبادانی استان و کشور باشیم.
 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.