دوشنبه 1401/11/03 - 08:22
گلستان
استان گلستان
طی بیانیه ای اعلام شد :

محکومیت اقدام اتحادیه اروپا توسط مجمع جهادگران استان گلستان

مجمع جهادگران استان گلستان اقدام بزدلانه اتحادیه اروپا در معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی را به شدت محکوم کردند.

متن بیانیه بدین شرح است : 

بسم الله القاصم الجبارین

وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ

آوازه انقلاب اسلامی ایران اکنون در شرق و غرب عالم پیچیده است. انقلابی که با اهدافی عالی از حاکمیت اسلام ناب تا برقراری عدالت و استقلال طلبی و عدم سرسپردگی به قدرتهای استعماری، به پشتوانه حمایت خیل عظیم ملت ایران و رهبری داهیانه امام بزرگوار رضوان ا... تعالی علیه به پیروزی رسید. همان امامی که برای پاسداشت این انقلاب عظیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تأسیس کرد. 
سپاه پاسداران یکی از معجزه های این انقلاب بود چراکه حضور مردمانی با ایمانی راسخ و قلبی مطمئن و خدمت رسان به هم نوعان خود و تجلی بخش محبت در جامعه در عین حال از جنس پولاد در مقابل دشمنان ، شایان این مدعاست.  سپاهی که جهان را از لوث گروهک تکفیری داعش پاک کرد و سایه ی شوم این لکه ی سیاه را از مردم جهان مِن جمله اروپا برداشت . نیک می دانیم که دشمن از پای نمی نشیند و جریان شیطانی ، از طرفی به پنهان‌کردن اتفاقات خوب و موفقیت‌ها می پردازد و از سویی به وارونه‌نمایی و بزرگ‌نمایی ضعف‌ها یا القاء دروغ‌ها و فریب‌ها به مهندسی اذهان جامعه دست می زند. عملیات فریب، عملیاتی است که به‌صورت جدی در فضای مبارزه و مخاصمه‌ی دشمنان با دستاوردهای اصیل انقلاب اتفاق می‌افتد. امروز به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب همه احزاب، کنشگران سیاسی و اجتماعی و دلسوزان انقلاب وظیفه "جهاد تببین" را برای مبارزه با خط تحریف برعهده دارند. هرچند مشکلات فعلی زیاد است اما طومار دستاوردهای بلند انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند و قابل دفاع است.

حال دشمنان سیاه دل انقلاب اسلامی در پارلمان اروپا ، با تروریستی خواندن سپاه پاسدران انقلاب اسلامی مهر بطلانی بر حقیقت خود زده اند و در واقع باطن شوم و دشمنی خود را که از دیرباز علیه این مرز و بوم بوده است ، آشکار نموده اند. مجمع جهادگران استان گلستان به نمایندگی از طرف ۳۵۰۰گروه جهادی  ضمن محکوم نمودن این اقدام خصمانه پارلمان اروپا که نشانه ی ضعف و زبونی دشمنان است ، اعلام می دارد که با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب ، همواره پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و در جهت عزت و آبادانی کشور کوشش می کند و با روحیه ی جهادی زمینه ساز دولت حضرت حجت عج خواهد شد. ان شاالله تعالی
مجمع گروه های جهادی استان گلستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.