شنبه 1401/10/03 - 08:44
گلستان
استان گلستان
فعال جهادی گرگان مطرح کرد :

اشتغال‌آفرینی برای ۲۰ نفر به کمک طرح «گنج»/برگزاری کلاس‌های تقویتی برای کنکور دانش‌آموزان

برگزیده جشنواره اسوه از پایگاه شهدای محراب حوزه ثارالله گرگان، اقدامات جهادی این پایگاه را تشریح کرد.

اسماعیل هدایتی برگزیده جشنواره اسوه از پایگاه شهدای محراب حوزه ثارالله گرگان، با اشاره به اقدامات جهادی این پایگاه اظهار کرد: از آن‌جایی که در حوزه منطقه‌ای ما ۸ مسجد وجود دارد، توانستیم با هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌ها، برنامه‌های موفقی در عرصه اجتماعی و فرهنگی به ثمر برسانیم که مهم‌ترین آن‌ها، مبارزه با همه‌گیری ویروس کرونا بود که خدماتی در جهت نظافت عمومی و ضد عفونی یا کمک‌های معیشتی به خانواده‌های کم‌برخوردار انجام دادیم. 

وی با اشاره به اینکه در دوران اوج شیوع کرونا تولید لباس و ماسک نیز داشتیم، گفت: علاوه بر کمک در ضد عفونی مکان‌های عمومی، موفق شدیم در یک کارگاه، لباس و ماسک مورد نیاز را تولید کنیم. 

برگزیده جشنواره اسوه، تصریح کرد: خوشبختانه با داشتن صندوق طرح گنج، موفق به اشتغال‌آفرینی برای ۲۰ نفر شدیم؛ با گسترش این طرح می‌توان شاهد راه‌اندازی کارگاه‌ها و ایجاد شغل بیشتر برای جوانان این منطقه از شمال کشور شد.

هدایتی با بیان اینکه پرداختن به موضوعات ورزشی از دیگر برنامه‌های جانبی پایگاه شهدای محراب گرگان است، افزود: پایگاه ما در عرصه‌های ورزشی، موفق به برگزاری جام فوتبال رمضان و مسابقات رزمی شده است. 

وی با اشاره به برخی دغدغه‌های موجود در فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی بسیج، اظهار کرد: چه خوب است اجرای بعضی موضوعات از نفرمحوری، دور و به برنامه‌محوری سوق داده شود تا با ساماندهی بودجه بتوانیم برنامه‌های بیشتری در عرصه فرهنگی اجتماعی انجام دهیم. 

هدایتی تاکید کرد: اگرچه کمک‌هایی از سوی خیرین برای پویایی برنامه‌های جانبی داریم، اما نبود بودجه‌های لازم، موجب به تاخیرافتادن برنامه‌های ما میشود. 

وی با اشاره به چشم‌انداز فعالیت‌های این پایگاه، گفت: با توجه به ارتباط با مساجد دیگر و اساسا مسجدمحوربودن فعالیت‌ها، تلاش داریم تا اقدامات خود را به مساجد بیشتری توسعه دهیم. البته آموزش علمی کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه‌های ما است که تدابیر و برنامه‌ریزی‌هایی برای ماه‌های آینده پیش‌بینی کرده‌ایم تا مانند گذشته، کلاس‌های تقویتی و آمادگی برای کنکور دانش‌آموزان برگزار کنیم. 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.