یکشنبه 1401/08/29 - 15:17
گلستان
استان گلستان
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی؛

ما آمده ایم که سخت کار کنیم نه اینکه کارها را سخت کنیم / اولویت اصلی کشور ما مقابله با جنگ نرم است

سردار حزنی گفت: این فقر نیست که مردم را آزار می دهد، احساس فقر و اختلاف طبقاتی و همچنین بی عدالتی در توزیع امکانات و پروژه هاست که باعث ناراحتی می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان گلستان, سردار حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی ۲ گفت: محرومیت زدایی را باید فوری و آنی انجام بدهیم. سپاه و بسیج اولین نهاد نباشند دومین نهاد هستند که وارد عرصه می شوند و آخرین نهادی هستند که از آنجا خارج می شوند.

 

وی افزود: ما با همه دولت‌ها کار کردیم که کمک کنیم که فاصله عقب ماندگی در روستاها کم شود. ویکی از این کارها جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهاست.

 

حزنی تصریح کرد: ورود سپاه به عرصه های محرومیت زدایی نباید به شکلی باشد که نزد افکار عمومی سپاه مسئول محرومیت زدایی شناخته شود و سطح توقعات بالا برود چرا که مسئول محرومیت زدایی دولت است و ما باید به دولت در این راه کمک کنیم.

 

وی بیان داشت: این فقر نیست که مردم را آزار می دهد، احساس فقر و اختلاف طبقاتی و همچنین بی عدالتی در توزیع امکانات و پروژه هاست که باعث ناراحتی می شود.

 

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه تصریح کرد: ما آمده ایم که سخت کار کنیم نه اینکه کارها را در سطح کشور سخت کنیم، برای انجام ندادن کار در مناطق محروم هزاران دلیل تراشیده می شود اما ما به یک دلیل و آن هم خوشنودی خداوند باید کارها را به نتیجه برسانیم.

 

این مقام مسئول اذعان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری اولویت اصلی کشور ما مقابله با جنگ نرم است، جنگ نرم یعنی ایجاد تردید در دلها و ذهن های مردم، ایجاد رعب و وحشت و دو دلی و به هم زدن رابطه مردم با یکدیگر است.

 

حزنی خاطر نشان کرد: سازمان و تشکیلاتی ماندگار است که به مردم به عنوان ولی نعمت خود نگاه کند.چون همه مسیولین می آیند و می روند اما این مردم هستند که می مانند.

 

وی گفت: گروههای جهادی برای ما بسیار مهم هستند و باید قدر آنها را بدانیم. اشکالات و مشکلات جامعه را به حداقل برسانید.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.