شنبه 1401/07/23 - 11:01
گلستان
استان گلستان
صبح امروز انجام شد :

نشست مشترک بسیج سازندگی سپاه نینوا با رئیس و جمعی از اعضای پارک علم و فناوری استان

صبح امروز نشست مشترک سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا با رئیس و جمعی از اعضای پارک علم و فناوری استان گلستان در محل سالن جلسات بسیج سازندگی برگزار شد.در این نشست در مورد مباحث مشترک میان دو مجموعه تبادل نظر شده و بر هم افزایی بیشتر در جهت خدمت به مردم استان تاکید شد.

سرهنگ پاسدار عمرانی ؛ مسئول سازمان بسیج سازندگی در این نشست گفت : بسیج سازندگی دارای ظرفیت های عظیم در خدمت رسانی در بخش های مختلف به مردم است و آمادگی دارد این ظرفیت را با مجموعه پارک علم و فناوری به اشتراک بگذارد‌. از جمله این ظرفیت ها بحث اشتغالزایی است که بسیج سازندگی در این زمنیه اقدامات قابل توجهی هم در زمینه ارائه تسهیلات و هم در زمینه ایجاد اشتغال پایدار انجام داده است.

دکتر غفاری ؛ رئیس پارک علم و فناوری استان نیز افزود : هم افزایی منابع و امکانات دو مجموعه یکی از مسائل مهم پیش روی ماست که این مهم قطعا به نفع مردم استان خواهد بود. ما باید ظرفیت های روستایی را شناسایی کرده و در جهت اشتغالزایی و کمک به فروش و بازاریابی محصولات روستائیان عزیز تلاش کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.