۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۷
. رویاندن، کار خداست؛ نه کشاورز. «یُنْبِتُ لَکُمْ»۲. انواع گیاهان و درختان و میوه ها، براى انسان آفریده شده است.۳. تنوع میوه ها با اراده و خواست خداوند است وگرنه یک آب، یک نوع مزه بیشتر ندارد۴. هر منطقه اى براى درخت و گیاه مخصوصى مناسب است. «تَخْرُجُ مِنْ طُورِ سَیْناءَ»۵. زمین، قطعاتى مجاور یکدیگر است که هر قطعه اى استعداد خاص خود را داراست. «قِطَعٌ مُتَجاوِراتٌ»ریشه ارتباط و علاقه انسان به گیاه از سالهای بسیار دور و شاید از دوران انسانهای اولیه نشأت می گیرد. در طول تاریخ استفاده از گیاه مسیر تكاملی و اشتقاق علمی گسترده أی داشته است. در این راستا از زمان مهاجرت قوم ماد به فلات ایران ، مردم این سرزمین همواره در توسعه فضای سبز و كاشت گیاهان كوشا بوده اند به طوری كه روزگاری ایران به نام كشور گل وبلبل شهرت داشت. متأسفانه در دوران اخیر در كشور ما گیاهان مورد بی مهری بسیار قرار گرفته اند، بدین جهت بالا بردن سطح آگاهیهای مردم در مورد فضای سبز و آشنایی با خواص گیاهان ضرورتی است كه فاجعه نابودی شهرها بر اثر آلودگی هوا و محیط زیست می گردد.میزان فروش و در آمد سالانه در آمد سالانه شما چقدر است؟میانگین ماهانه ۲میلیون تومان است که نیاز ۲تا خانواده را تامین می کند ولی ما به مرحله ای رسیدیم که می خواهیم پیشرفت کنیم و نیاز به حمایت داریم تا ۶ خانوار دیگر هم با همین پرورش گل و گیاه در آمد زایی داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۷
نقش طب اسلامی در خانواده
امروزه انواع عرق های گیاهی، به یکی از پر طرفدار ترین نوشیدنی ها برای مصارف دارویی تبدیل شده اند؛ به طوری که امروزه بیش از پنجاه نوع گیاه وجود دارد که پس از عرق گیری، تبدیل به یک نوشیدنی با مصارف طبی و دارویی زیاد می شوند. عرق های گیاهی در اصل خواص و راحیه گیاهانی هستند که پس از ترکیب شدن این دو مورد با آب، عرق گیاهی به وجود می آید. رایحه عرق های گیاهی در بعضی موارد با تحریک گیرنده های عصبی، باعث آرام شدن سیستم عصبی بدن می شوند. از سوی دیگر مواد تشکیل دهنده عرق های گیاهی برای بسیاری از مشکلات گوارشی، چاره کار هستند.از انواع عرق های گیاهی می توان به عرق نعنا، عرق اسطوخودوس، عرق بابونه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که هر کدام خواص دارویی خود را دارند. به طور کلی استفاده از عرق های گیاهی از روش های سنتی طبی به حساب می آید که امروزه با پیشرفت علم پزشکی، همچنان کاربردهای خاص خود را دارند.میزان فروش و د امد سالانه شما از عرقیات گیاهی چگونه است؟سالانه در حدود۹۰۰۰لیتر عرقیات می گیریم که ۳۰میلیون تومان در سال است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۹
توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت علی آباد کتول
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۱
کارآفرین گرگانی مورد حمایت بسیج سازندگی سپاه گرگان در تولید جوانه های گیاهی به دنبال فرهنگ سازی این جوانه های معجزه گر است
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۲
از جوجه کشی تا پروار بندی شترمرغ از اهداف بلندمدت تولیدکننده گرگانی است
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۸
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت مینودشت
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۸
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت گالیکش
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۰
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت علی آباد کتول
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۹
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت گرگان
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۲
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت کلاله
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۱
+ اعزام ۲۷گروه جهادی به مناطق محروم
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۵
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت مینودشت
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۴
توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت کلاله
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۹
بمناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مدرسه ۲ کلاسه در روستای مرز نشین دولت اورلان از توابع شهرستان مراوه تپه با صرف هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال و زیر بنای ۱۳۰ متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۷:۱۵
بسیجیان مینودشتی با استفاده از وام های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه پاسداران اقدام به ایجاد و گسترش عرصه های مدنظر خود کردند.

صفحات

تازه ها