۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۴
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا سهرابی یکی از روحانیونی است که علاوه بر ترویج اسلام به صورت عملی در راستای ایجاد شغل برای جوانان گام برداشته است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۹
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران
حجت الاسلام حاجی صادقی به همراه سردار معروفی و مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا در شهر آق قلا روستاهای کل آباد و تازه آباد را مورد بازدید قرار دادند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۲:۵۶
بازدید از روند بازسازی مناطق سیل زده استان گلستان در طرح همبستگی ملی
روند ساخت وساز در استان گلستان توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا با فعال سازی گروهای جهادی و استان های معین در طرح هر مسجد یک منزل با سرعت در حال اجراست
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۰
بسیج سازندگی گزارش می دهد /
بزرگترین مشکل کارگاه‌های کوچک و روستاییان بحث بازاریابی و فروش است که ما با جمع آوری و دریافت بانک اطلاعاتی از سازمان بسیج سازندگی توانستیم آنها را در بحث بازاریابی و فروش کمک کنیم تا دیگر در این زمینه دغدغه نداشته باشند.نسخه مناسب چاپب
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۱
پس از انتصابات جدید در بسیج مشخص شد؛
در شرایطی که مدیران غیر بسیجی برای تصاحب کرسی های مدیریت با یکدیگر به رقابت پرداخته و بارها همدیگر را محکوم می کنند، مدیران بسیجی در سپاه و بسیج بعد از کناره گیری از کرسی های مدیریت از هیچ کمکی به همدیگر فروگذار نمی کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۴
برگزاری آئین اهدای ۴۰ سری جهبزیه از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به زوج های استان گلستان
سلمان زاده مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: با استعانت از خداوند متعال مفتخریم در گامی دیگر ضمن نقش آفرینی در چارچوب اقتضاد مقاومتی با رویکردخدمات اجتماعی فرهنگی، توفیق خدمت رسانی برای آغاز زندگی مشترک زوج های جوان که در آستانه تشکیل خانواده هستند نیز فراهم گردیده است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۷
بیانیه جهادگران به مناسبت ۲۷ خرداد ماه ؛
پس از ادغام نهاد جهاد سازندگی با وزارت کشاورزی در سال ۷۹ ؛ سازمان بسیج سازندگی که به تدبیر حکیمانه مقام عظمای ولایت و با تکیه بر حضور جونان داوطلب جهادگر و مشارکت خیرین دریا دل و مردم عزیز تشکیل و راه اندازی شده است، ادامه دهنده راه پر افتخار آن نهاد عظیم جهاد سازندگی می باشد؛ همزمان با سالرزو تشکیل این نهاد جهادگران بیانیه صادر کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۸
ضمیر فرماندار سابق آق قلا:
فرماندار سابق آق قلا با اذعان حضور شبانه روزی سردار معروفی در جریان سیل آق قلا، فرمانده سپاه نینوای گلستان را عامل نجات آق قلا در سیل دوم عنوان کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۸
محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اجرای «طرح جهاد همبستگی ملی» برای سیل زدگان کشور گفت: اواخر فروردین بود که سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اجرای طرح جهاد همبستگی ملی خبر داد عنوان نمود که در این طرح، هر مسجد در سراسر کشور ساخت یک منزل مسکونی و هر کاسب تأمین یک کالای اساسی را عهده‌دار خواهد شدوند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲
آغاز عملیات اجرایی طرح " جهاد همبستگی ملی " با حضور سردار غیب پرور در شهرستان آق قلا استان گلستان
به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا استان و اعلام آمادگی برای اجرای ساخت منازل به دست گروههای جهادی ساخت منازل سیل زده استان گلستان آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۶
فعالیتهای اقتصاد مقاومتی خرد بسیج سازندگی سپاه مینودشت
درسال رونق تولید ملی و برای حضور اقشار مختلف مردم در فعالیتهای اقتصاد مقاومتی خرد بسیج سازندگی سپاه مینودشت اقدام به توزیع جوجه ۴۵ روزه بومی نموده است
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۹
اولین نشست شورای جهادی ناحیه ای در شهرستان بندر ترکمن
به همت دبیر شورای جهادی(بسیج سازندگی) شهرستان بندرترکمن
۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۷
با حکم جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج صورت گرفت؛
با حکم جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ، سرهنگ پاسدار حمیدرضا الله بداشتی به عنوان جانشین بسیج سازندگی کشور منصوب گردید.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۷
مسئول بسیج سازندگی سپاه مراوه تپه :
مجتبی شهمرادی گفت: بعلت تقارن هفته ی سازندگی با ماه مبارک رمضان تعداد ۲۰۰ بسته غذایی به نیازمندان شهرستان توزیع خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۷:۵۷
فرمانده سپاه نینوا؛
فرمانده سپاه نینوا با گلایه از برخی فعالیت ها در شبکه های اجتماعی جهت گرفتن پست ومقام در استان، خواهان حضور مدیری مردمی و انقلابی در مسند استانداری گلستان شد.

صفحات

تازه ها