مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان
شناسه خبر :۹۸۲۳

پیشرفت کار بازسازی در طرح جهاد همبستگی ملی

مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا وضعیت پیشرفت کار ساخت و ساز در مناطق سیل زده استان گلستان تشریح کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا ،سرهنگی حسن ملک حسینی امروز پس از مراسم استقبال از دانش آموختگان دانشگاه امام حسین (ع) در گلزار شهدای شهرستان آق قلا خاطر نشان کرد.در مرحله دوم ساخت وساز و تعمیر منازل ومدارس مناطق سیل زده استان در طرح جهاد همبستگی ملی هستیم .گروههای جهادی تخصصی  به صورت تمام وقت بدون وقفه در حال تعمیر و احداث منازل هستند.به همین منظور گزارشی را خدمت مردم شریف استان ارائه خواهم نمود.

وی خاطر نشان کرد:تا به حال ۳ منزل مسکونی تکمیل و آماده بهربرداری شده است و همچنین ۴۶۷ منزل در مناطق سیل زده مان  مرمت شده است.

وی افزود :گروههای جهادی بسیج سازندگی با همان صلابت و استقامت زمان سیل در حال خدمت رسانی هستند که حاصل آن ۴۸ واحد مسکونی در حال ساخت و ۳۳۱ واحد در حال تعمیر است.همچنین فرماندهان نواحی بسیج سازندگی در حال بررسی و شناسایی منازل آسیب دیده دیگر هستند که حدود ۶۱ منزل برای احداث تا کنون شناسایی شده و ۳۳۲ منزل برای تعمیر در حال بررسی است.

وی در مورد اوضاع و احوال گروههای جهادی در این روزها گفت: گروهههی جهادی از سراسر استان در حال خدمت رسانی هستند با نشاط و صلابت ایام   سیل بلکه بهتر و با انگیزه تر . همان  طورکه  می دانید امروز شاهد ورود گروههای جهادی از استان های دیگر هم هستیم .الان که در خدمت شما هستیم گروهی ۴۰ نفره که در هفته های دیگر به این تعداد افزوده خواهد شد از استان یزد وارد مناطق سیل زده استان شده و ما افتخار میزبانی آنها را داریم.همچنین به سبب پیام مهم رهبر معظم انقلاب در این روزها که به گروههای جهادی ابلاغ فرمودند گروه ۲۰۰نفره ای از پاسداران دانش آموخته دانشگاه امام حسین (ع) در قالب گروه جهادی جهت اجرای فرامین معظم له وارد منطقه شده اند و ما در حال سازماندهی و تعیین عرصه ساخت ساز برای این عزیزان هستیم.

مردم شریف استان گلستان بدانند تا به حال ۲۴۰ گروه جهادی به تعداد۲۳۲۰نفر به تناوب در حال خدمت رسانی در مناطق سیل زده هستند.

وی افزود: به حول قوه الهی سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان با تمام توان خود شبانه روزی در خدمت مردم سیل زده استان بوده ایم و خواهیم بود  تا به آخر هم با توکل بر خدا محکم و با انگیزه در کنار مردم عزیز وشریف سیل زده مان خواهیم ماند.

در آخر از همه عزیزانی که در این امر مهم یاری دهنده مردم بودند مخصوصه ازفرماندهی محترم سردار معروفی عزیز و بسیجیان ،گروههای جهادی تقدیر و تشکر می کنم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها