فرمانده سپاه نینوا استان گلستان:
شناسه خبر :۵۶۳۲

امروز دشمنان با عملیات روانی به دنبال انشقاق بین ملت هستند/ حضور ۸۰ گردان بسیجی نشانه انسجام واقعی در استان است

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز دشمنان. با عملیات روانی به دنبال انشقاق است و انسجام ملت و نظام را نقش برآب کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا به نقل از گلستان ما، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، صبح امروز در اجتماع ۲۰ هزار نفری گردان های منتخب بسیجیان استان گلستان در ورزشگاه آزادی گرگان اظهار کرد: حضور پر معنای هزاران نفری بسیجیان نشانه عمق ایمان، بصیرت، عشق به اهل بیت و انسجام ملی تحت ولایت است.

وی با بیان اینکه هر کجا انسجام واقعی داشتیم اقتدار پیدا کردیم ، افزود: یکی از مولفه های بزرگ ولایی بودن در کنار ایمان و تقوا، وفاق و همدلی است.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: امروز دشمنان. با عملیات روانی به دنبال انشقاق بین ملت است و می خواهند انسجام ملت و نظام را کمرنگ نمایند .

وی بیان کرد: قطعا حضور ۸۰ گردان بسیجی نشانه انسجام واقعی در استان و همزمان در سراسر کشور است.

معروفی با اشاره به مرحله نخست رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲، گفت: این رزمایش از ۹ تا ۲۹ شهریورماه با حضور گردان های بیت المقدس در حوزه دفاعی و اعزام ۳۱۳ گروه جهادی با محور خدمت رسانی در حاشیه ۱۴ شهرستان استان انجام شده است.

این مقام مسئول به گزارش آماری حضور بسیجیان در قالب گروه های جهادی پرداخت و یادآور شد: ۶هزار و ۲۹۳ ویزیت رایگان در حوزه پزشکی، چشم پزشکی و مامایی، یک هزار و ۶۰۰ نفر مشاوره در حوزه خانواده و ۱۳۱ پروژه ساخت و مرمت و تکمیل پروژه های عمرانی و ساخت مدرسه طی ۲۰ روز صورت گرفته است.

فرمانده سپاه نینوا مراسم امروز را اختتامیه نمادین این رزمایش خواند و افزود: این مراسم همزمان در ۳۱ استان در حال برگزاری است و آغازگر بیعت دوباره با شهدا و آرمان های امام و میثاق دوباره با ولایت برای دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی و آمادگی برای خدمت بی منت به مردم است.

انتهاي پيام/

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها