فرمانده سپاه گرگان ؛
شناسه خبر :۵۵۴۹

محرومیت زدایی در بسیج نهادینه شده است/ساخت مدرسه و خانه عالم درگرگان

سرهنگ دوم پاسدار باقررحمانی در مراسم افتتاح مدرسه ۳ کلاسه روستای لاملنگ گرگان به نقش توانمند سپاه و بسیج در سازندگی و محرومیت زدایی اشاره کرد.
نسخه مناسب چاپبه گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا ؛ فرمانده سپاه ناحیه گرگان در مراسم افتتاح مدرسه ۳ کلاسه روستای لاملنگ گرگان اظهار داشت:سپاه وبسیج توانمند تر از گذشته در کنار محرومین جامعه خواهند ماند واین مهم در بسیج نهادینه شده است و امروز گروه های مختلف جهادی به کار آبادانی و بازسازی خانه محرومین در شهرستان گرگان  مشغول هستند.

رحمانی در ادامه با اشاره به افتتاح ۲ طرح محرومیت زدایی درهفته دفاع مقدس در گرگان اذعان کرد : افتتاح مدرسه ۳ کلاسه شهید بروجردی روستای لاملنگ با زیر بنای ۴۲۵ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۲۲۵ میلیون تومان با نماز خانه جدا و همچنین کلاس مدیر و اتاق معلمان افتتاح و مورد بهره برداری خواهد گرفت.

وی یکی دیگر از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه گرگان را ساخت خانه عالم درروستای قلعه محمود گرگان بیان کرد و گفت:در روستاهایی که نیاز به حضور عالمان دینی است و انجام فرائض دینی و همچنین اقامه نمازهای جماعت میتواند به رشد فرهنگی و اعتقادی کمک کند سپاه گرگان به ساخت خانه عالم اقدام میکند و سازمان تبلیغات نیز یک نفر از علمای دینی را مقرر میدارد تا به امورات دینی مردم بپردازد.

رحمانی اضافه کرد : خانه عالم روستای قلعه محمود گرگان توسط بسیج سازندگی سپاه گرگان با اعتبار۵۵ میلیون تومان و به مساحت ۹۵ متر مربع که به مدت یکسال کار بنای آن طول کشیده شد ساخته و امروز مورد بهره برداری خواهد گرفت و در هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد.

گفتنی است پیش از ظهر امروز مراسم افتتاح مدرسه ۳ کلاسه روستای لاملنگ گرگان و همچنین خانه عالم روستای قلعه محمود این شهرستان با حضور جمعی از مسئولین ، فرمانده سپاه نینوا و سردار حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزارشد.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها