شناسه خبر :۱۳۹۶

ابراهیم حسین آبادی عرضه کننده خشکبار حاج ابراهیم در گرگان:تنها حمایت کننده من،در سازمان بسیج سازندگی سپاه بوده است

صداقت و روزی حلال، رمز پایداری کارها و برکت مال
نسخه مناسب چاپ

 

" ابراهیم حسین آبادی" عرضه کننده برند خشکبار"حاج ابراهیم" در سه استان گلستان، مازندران و خراسان شمالی است که تنها نهاد حمایت کننده خود را  بسیج سازندگی سپاه گرگان عنوان می کند و می گوید: با اینکه از سال ۸۰  وارد عرصه اقتصادی شده ام اما تا سال ۹۴ هیچ نهادی کمکی به بنده بعنوان کار آفرین نکرده است .

با ۱۵۰ هزارتومان قرضی کارم را آغاز کردم

او در حالی که گل خداداد عزیزی به استرالیا را سال آغاز فعالیتش بیان کرد که ناخودآگاه به ذهن هر ایرانی" خواستن  توانستن" را متبادر می کند، او با ۱۵۰ هزار تومان قرضی کار آفرین شد.

حسین آبادی موفقیتش را مدیون خداوند و دعای پدر و مادر می داند و درحالی که بر دستهای پینه بسته پدرش بوسه میزد و او را در آغوش می گرفت، می گوید: از ابتدا کار نجاری در مغازه پدر انجام می دادم، اما بعد از خدمت سربازی درارومیه با تولید تخمه و خشکبار آشنا شدم  و به این عرصه روی آوردم .در آن زمان ۱۵۰ هزار تومان قرض کردم و از خوی و ارومیه تخمه خام می خریدم و به گرگان می آوردم و بو می دادم و بسته بندی می کردم و به فروش می رساندم .

او می گوید : شنبه و یکشنبه را در هفته خرید می کردم، سه شنبه و چهارشنبه را به همراه همسرم درست و بسته بندی می کردیم و پنج شنبه و جمعه را به پخش محصولاتم می پرداختم.

آقای حسین آبادی می گوید: در همان زمان تا برادرم استادکار شود بعد از ظهرها در نجاری پدرم به او کمک می کردم .

صداقت و روزی حلال، رمز پایداری کارها و برکت مال

او صداقت و روزی حلال را رمز پایداری کارها و برکت مال خود می داند و ادامه می دهد: ۶ تا هفت نفر را به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر را هم به صورت غیر مستقیم مشغول به کار کرده است و روزانه تا ۳ تن  از انواع خشکبار را بسته بندی و عرضه می کنیم.

حسین آبادی  اما امروز نوید این را به ما داد که با تهیه زمین در منطقه کریم  آباد و با اخذ مجوزها در حال گسترش فعالیت های خود ساخت کارخانه ای است تا محصولات خود را با برندی حالا در استان های شمالی کشور شناخته شده هستند و در کشور بفروش برساند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها