فرمانده سپاه نینوا :
شناسه خبر :۱۰۲۷۲

۱۵۰ واحد مسکونی توسط سپاه در بندرترکمن ساخته می شود /استفاده از نیروی کار محلی برای کاهش هزینه ها

فرمانده سپاه نینوا گلستان ازساخت ۱۵۰ واحد مسکونی توسط سپاه در بندرترکمن خبرداد و گفت: برای کاهش هزینه ها و ساخت خانه های بیشتر از نیروی کار محلی و بدون دستمزد بهره می بریم.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا، سردار حسین معروفی امروزدر حاشیه افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ساخت خانه  مددجویان بهزیستی در بندر ترکمن، اظهار کرد: تعداد ۴۵۰ واحد مسکونی در روستاها قرار داد داریم که در سطح استان تقسیم شده است.

وی افزود: تلاش می کنیم که ساخت و سازهایمان  به فض الهی تا پایان سال به اتمام برسد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان از بازسازی ۱۲۵۰ واحد مسکونی خبرداد و تصریح کرد: حدود ۱۵ واحد ساخته و تحویل دادیم و مابقی تعهد  ساخت بهزیستی و کمیته امداد به صورت مرحله ای پیش می رود و بیشتر آن در ۵ آذرو دهه مبارک فجر در اختیار مردم عزیزمان قرار خواهد گرفت.

معروفی بیان کرد: آنچه که درقالب بسیج سازندگی، قرار گاه پیشرفت و آبادانی تفاهم نامه با کمیته  امداد امام و بهزیستی داریم این مددجویان هستند که بیشترین نیاز  برای کمک به آنان احساس می شود و این ادارات و گروه های جهادی، بسیج سازندگی  وآورده های سپاه و خیرین پای کار هستند .

وی بر کمک های محلی و استفاده از نیروی کارآنان تاکید کرد و گفت: اصرار داریم که ما مبلغی برای نیروی کار ندهیم وبتوانیم هزینه ها را کاهش دادهو  خانه های بیشتری را در روستا ها به مردم تحویل دهیم.

معروفی خاطرنشان کرد: تاکنون در شهرستان بندر ترکمن ۱۰۰ واحد  بازسازی شده و امروز ۵۰ واحد نیز اضافه کردیم و به همت گروه های جهادی  کار ساخت آن را آغاز می کنیم و همه با هم در کنار مردم قرار داریم .

وی ضمن تشکر از کمک دستگاه ها، خیرین، علما و مردم ، اذعان کرد: در امر خدمت رسانی باید شبکه ای عمل کرد تا بتوان خدمات بهتری به مردم ارائه کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در خاتمه تاکید کرد: همانطور که در زمان سیل گفتیم که در کنار مردم خواهیم بود امروز هم می گوییم در دوران پساسیل هم در کنار مردم هستیم تا بتوانیم تا جایی که می توانیم آلام مردم را تسکین دهیم.

 

 

 

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها