فرمانده کل سپاه در استان گلستان
شناسه خبر :۱۰۰۹۲

بازدید سرلشکر سلامی از عرصه های بازسازی بسیج سازندگی سپاه نینوا

فرمانده کل سپاه از پروژه های ساخت وتعمیر در طرح جهاد همبستگی ملی که با همت سازمان بسیج سازندگی و گروههای جهادی به اتمام رسیده است بازدید کرد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا ،   سردار سلامی فرمانده کل سپاه در روستای تازه آباد آق قلا جهت افتتاح و بهره برداری متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور که از این تعداد واحد به تفکیک ۱۱۸۵ واحد مربوط به استان گلستان ، ۵۵۸ واحد مربوط به استان لرستان، ‌۶۶۵ واحد مربوط به استان خوزستان و ۴۵۲ واحد مربوط به سایر استانها می باشد بازدید نمود و منازل احداثی را افتتاح کرد  .اجرای پروژه های طرح جهاد همبستگی ملی بر عهده سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا و با تلاش و جهاد گروههای جهادی انجام شده است .سردار سلامی همچنیم از ۳۸ مدرسه بازسازی شده بازدید کردند.

سردار معروفی در جلسه افتتاحیه منازل تازه آباد گفت:سپاه در خدمت رسانی خط کش گذاری نداشته و ندارد و نگاهش انقلابی و ملی است

سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به فرمانده سپاه پاسداران و اظهار کرد: دستور سردار سلامی بود که محرومترین و مستضعف ترین نقطه منطقه برای بازسازی و مرمت و نقطه ثقل فعالیت های جهادی انتخاب شود .

وی افزود: از این جهت تازه آباد به عنوان نقطه ای محروم و حضور قوم ترکمن ، سیستانی و بلوچ در جهت راهبرد تقریب مذاهب و خدمت بی منت انتخاب شد و بازسازی و ساخت منازل آسیب دیده را از این منطقه محروم شروع و امروز نیز با آیین افتتاح را، با حضور فرمانده سپاه پاسداران در این منطقه خواهیم داشت.

سردار معروفی اضافه کرذد: خدا را شاکریم که این توفیق را به ما داد تا برگ سبز دیگری در دفتر جهادگران جبهه حق به واسطه این خدمت بی منت رقم بخورد.

فرمانده سپاه نینوا خاطرنشان کرد: ما در این خدمت رسانی هیچ خط کش گذاری نداشته و نداریم و نگاهمان انقلابی و ملی است.

آخوند میرزا علی :از سپاه چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا ندیدم

آخوند میرزا علی؛ امام جمعه اهل سنت آق قلا در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه گفت: به عنوان یک شهروند آق قلا چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا از سوی سپاه ندیدم.

وی افزود: سیل مصیبت بزرگی بود اما نعمتی والا را بر ما نمایان کرد که وحدت و یکدلی نمونه اصلی آن بود در سیل شاهد خدمت شبانه روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

آخوند میرزا علی اضافه کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای سیل دستور اکید دادند و تمام نیروهای مسلح در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به مناطق رساند و امروز پایان کار نیست و شک ندارم سپاهایان ما تا لحظه آخر مردم آسیب دیده از سیل را رها نمی کنند.

 

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاحیه فرمود:: بر اساس فرمان امام خامنه ای(مدظله العالی) دستور داریم با همه وجود برای زدودن چهره محرومیت از کشور تلاش کنیم.

وی ادامه داد: از ابتدای سیل که به این منطقه آمدیم به مردم قول دادیم با همه امکان و توان تا آخرین لحظه در کنار مردم باشیم به مردم قول می دهیم تا شرایط را بهتر از قبل نکنیم از پا نمیشینیم و این را از رهبر عزیزمان آموخته ایم.

سلامی گفت: امروز آمدها ایم بگوییم که ما در کنارتان هستیم. ما نمیگذاریم مردم ذره ای دلشان در مصائب خالی شود و تنها بمانند زیرا اعتقاد داریم مردم ولی نعمت ما هستند.

وی با تاکید براینکه این کشور در این شرایط در حال ساخته شدن است و ما در حال پیشرفت هستیم، ابراز کرد: ما در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمیدهیم زیرا ما قدرت مندیم و اسلام به ما پیشرفت و ازادی و قدرت عنایت کرده است و این راه را ادامه خواهیم داد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران نشان دادن بزرگ تر از تحریم ها و دشمنان هستند، متذکرشد:مردم ایران آموخته اند در جنگ باید به زیباترین صورت زندگی کنند و امروز که در نبرد اقتصادی با دشمنان هستیم جای شکی نیست امت واحد ما تسلیم نخواهد شد.

وی بیان کرد: قرآن ما را به اخوت و برادری دعوت کرده و ما براداران یکدیگر هستی لذا امروز در نبرد اقتصادی با دشمن باید امت واحده باشیم.

سلامی اضافه کرد: سیل به عنوان نشانه زیبای تجسم دل انگیز از وحدت، همدلی و برادری را به همگان نشان داده است.

وی با بیان اینکه بر اینکه سپاه فراتر از خط کشی قومی و مذهبی عمل کرده و از مردم است، اذعان کرد: براداران سپاه فرزندان این مردم هستند و پاسداران قلعه مستحکم حفاظت از ملت هستند. سپاه از دل مردم جوشیده و بدون منت آنچه در اختیار سپاه است در خدمت مردم قرار دارد.

امروز نه تنها سپاه از مردم حفاظت می کند بلکه مردم از سپاه در برابر دشمنان حفاظت می کنند و مردم هم حافظ سپاه هستند لذا هرچه به مردم خدمت کنیم در مقابل شان مردم اندک است و همه تلاش ما زدودن غبار فقر و محرومیت از مردم است.

وی اضافه کرد: امروز تجدیدعهد می‌کنیم تا ان‌شاءالله صادقانه و خالصانه بکوشیم و تعهد می‌دهیم با همه امکان و توان در کنار مردمان هستیم و نمی‌گذاریم ذره‌ای مردم در سختی قرار گیرند.

وی بیان کرد: در روزهای سیل از مردم صبر، نجابت، شکیبایی و تحمل دیدیم و در آن روزهای سخت آن‌ها به ما آرامش می‌دادند و مروز شاهد برطرف شدن مشکلات هستیم تا شرایط را بهتر کنیم و تا رفع کامل مشکلات از پا نمی‌نشینیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه در هیچ شرایطی به اراده دشمنان اجازه ظهور و بروز نمی‌دهیم، تاکیدکرد: فشار دشمنان باعث قوی‌تر شدن روحیه و انگیزه ملت ایران، پیشرفته‌تر شدن کشور، مستقل شدن و خودکفایی ما شده است.

 

 

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها