بسیج دانشجویی
شناسه خبر :۱۰۰۷۹

اردوهای جهادی بسیج دانشجویی

اعزام دانشجویان در قالب گروههای جهادی به مناطق سیل زده محروم
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا ،مسئول بسیج سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان گلستان رضا ممشلی گفت:تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی و تربیت ۸ میلیون جوان مومن انقلابی پای کار مسلط براساس سند ارزشمند گام دوم انقلاب فاز جمله موارد بسیار مهمی است که از بسیج دانشجویی مورد انتظار است.

در این راستا برنامه های شاخص و اثر گذاری در سطح رده های بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان گلستان در حال پیگیری و انجام است که برگزاری اردوهای جهادی که با استقبال بسیار زیاد دانشجویان نیز روبرو گردیده است از جمله این برنامه هاست.

برنامه اردوهای جهادی دانشجویی از جمله برنامه های ابلاغی سال ۹۸ناحیه بسیج دانشجویی است که دارای حجم ۱۴/۰۰۰ نفر روز که تاکنون و در پنج ماه گذشته با اعزام ۸۰ گروه جهادی به مناطق سیل زده و محروم ،حدود ۱۳/۰۰۰نفر روز اعزام آن انجام شده است .

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  اردوهای جهادی بسیج دانشجویی | گلستان

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 20013579445dead31de31bf2.91373245 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).