شناسه خبر :۴۱۴۹

بسیج سازندگی سپاه شهرستان کردکوی در راستای محرومیت زدایی از عرصه های محروم شهرستان اقدام کرد.

نسخه مناسب چاپ

آبان ماه سال ۹۶ گزارشی از فقر و محرومیت خانواده ای در شهرستان کردکوی با عنوان “” خانواده‎ای فرو رفته در باتلاق فقر و تنگدستی، در انتظار کمک مسئولین/ فرزندان بیکاری که قادر به تشکیل زندگی نیستند/ عدم بهرمندی از امکانات آب، برق، گاز + تصاویر “” منتشر کرد.

انتشار این گزارش بازتاب بسیار خوبی در سطح استان گلستان، خصوصا غرب استان داشت.

شرح زندگی خانواده ای بی بضاعت و فقیری که در این برهه زمانی در باتلاقی از فقر و تنگدستی فرو رفته و هر چه اعضاء خانواده با تلاش و کوشش خود سعی دارند از این وضیعت بحرانی نجات پیدا کند اما… .

باتوجه به انتشار گزارش و احساس مسئولیت نهاد مقدس بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی، مسئولان این نهاد به دیدار این خانواده رفتند و اقدامات لازم را به جهت حمایت از این عزیزان انجام دادند.

در تصاویر زیر مکانی را مشاهده می کنید که این خانواده بزرگوار در آن زندگی می کردند و تصاویر بعدی منزل مسکونی است که بسیج سازندگی سپاه برای این خانواده احداث کرده است.

 

 

 

باتوجه به اینکه این خانواده از مزیت آب آشامیدنی محروم هستند در حال حاضر که پدر خانواده دیگر پیر شده و سنش به ۸۵ رسیده و به تازگی دچار بیماری آلزایمر شده به ناچار باید برای فراهم کردن آب آشامیدنی و مصرفی به روستا برود و نهایتا می تواند۲۰ لیتر آب با خودش بیاورد که برای مصرف و آشامیدن اعضای این خانواده کافی نمی باشد.

  انتشار یافته: ۱
  در انتظار بررسی: ۰

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  golestan

  افتتحاح خانه محرومیت زدایی در کردکوی

  تازه ها