شناسه خبر :۱۵۲۸

حضور ده روزه جهادگران بسیج سازندگی ناحیه مقاومت مینودشت در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب کرمانشاه

نسخه مناسب چاپ

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مینودشت :

حضور سپاه وبسیج موجب دلگرمی مردم زلزله زده کرمانشاه شد

 

محمد قزلسفلی : ۱۴ نفر از جهادگران بسیجی شهرستان مینودشت برای یاری رساندن به مردم زلزله زده کرمانشاه در این مناطق حضور پیدا کردند.

محمد قزلسفلی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مینودشت در مصاحبه با خبرنگار بسیج سازندگی سپاه نینوا اظهار داشت :حضور سپاه وبسیج در مناطق زلزله زده کرمانشاه باعث دلگرمی این مردم عزیز خواهد شد.

 

وی درادامه افزود : علیرغم اینکه دشمنان درصدد این هستند تا بین فرق مختلف مردم در جمهوری اسلامی اختلاف بیندازند اما بسیجیان و سپاهیان با استقبال گرم مردم زلزله زده کرمانشاه روبرو شدند.

 

قزلسفلی همچنین اذعان کرد :ماهیت کار سپاه وبسیج خدمت صادقانه است و هر نقطه از جمهوری اسلامی که نیازمند کمک رسانی بسیجیان و سپاهیان باشد با حضور به موقع خود توانسته اند بسیاری از مشکلات را برطرف نمایند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مینودشت که خود نیز در کنار همشهریانش در مناطق زلزله کرمانشاه حضور پیدا کرده است در پایان گفت :گروه جهادی شهید مدافع حرم جواد سنجه ونلی به مدت ۱۰ شبانه روز درمناطق زلزله زده کرمانشاه برای کمک رسانی و ایجاد سکوهای اسکان موقت مردم عزیز کرمانشاه در روستاهای تحت پوشش سپاه نینوا خدمت رسانی خواهد کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها