دوشنبه 1397/07/02 - 07:19 ناشناس (تایید نشده)
جانشین سپاه نینوا در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرهنگی رزمی در گرگان:

نمایشگاه فرهنگی رزمی یکی از1000برنامه هفته دفاع مقدس است/شهدا با عمل به تکالیفشان به این جایگاه رسیدند

جانشین سپاه نینوا گفت:جوانان ما تا زمانی که خودسازی و معنویت افزایی نکرده بودند و به تکالیف و فرمان ولی گوش نمی کردند در میدان نبرد حاضر نمی شدند.
نمایشگاه فرهنگی رزمی یکی از1000برنامه هفته دفاع مقدس است/شهدا با عمل به تکالیفشان به این جایگاه رسیدند

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا؛ سرهنگ عبدالله عین علی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری سیدالشهدا در حاشیه نمایشگاه فرهنگی رزمی مدافعان عاشورایی در گرگان اظهار کرد: شباهت مشخصی بین شهدای دفاع مقدس ما و شهدای اسلام وجود دارد و آن این است که تمام این شهدا به سه جهاد توجه  و به عنوان تکلیف به آنها عمل کردند و فیض شهادت نصیبشان شد.

جانشین سپاه نینوا گفت: شهدا به جهاد اصغر که حضور در میدان نبرد و جهاد اکبر مبارزه با نفس اماره بود عمل کردند و در سایه آن موفق به جهاد کبیرشدند.

وی افزود: جوانان ما تا زمانی که خودسازی و معنویت افزایی نکرده بودند و به تکالیف و فرمان ولی گوش نمی کردند در میدان نبرد حاضر نمی شدند

وی ادامه داد:  معنویت، خودسازی، تقوا و ورع شهدا بود  که آنها را در اطاعت از امام و رهبر انقلاب به عنوان ولی امر مسلمین  مجاب کرد که در جبهه ها های جنگ حضور پیدا کنند و جهاد سوم  که استکبار ستیزی هست را محقق کنند و در نهایت از بین خیل عظیم رزمندگان گلچین و به مقام بلند شهادت نائل آیند.

سرهنگ عین علی بیان کرد: شهدا از بین خوبان گلچین شده اند و از بین خیل عظیم رزمندگان گلچین شدند

وی در خصوص نمایشگاه گفت: این نمایشگاه شامل هفت غرفه و حاصل کارمعاونتهای فرهنگی و نمایشهای رزمی است.

جانشین سپاه نینوا در رابطه با برنامه های هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از 1000برنامه از سوی رده های مختلف سپاه اجرا می شود که مهمترین آن رژه 31شهریور یگانهای نمونه،زنگ مقاومت و پیروزی در مدرسه،و نمایشگاه رزمی فرهنگی بوده است.

وی ادامه داد: برنامه های متنوع دیگری از جمله دیدار با خانواده شهدا، یادواره شهدا در این هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/