سه شنبه 1401/02/20 - 13:40
ح/ل
استان گلستان
نماینده ولی فقیه سپاه نینوا:

گروههای جهادی کارهای بسیار بزرگی در سطح استان انجام داده اند/ موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب باید تبیین گردد

حجت الاسلام والمسلمین ایمانی گفت: گروههای جهادی کارهای بسیار بزرگی در سطح استان انجام داده اند از قبیل خانه سازی، کمک مومنانه، کمک در جریان سیل و زلزله، بهداشت و سلامت و ... که همه اینها قابل تقدیر است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ایمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در جمع جهادگران فاطمی در مصلی نماز جمعه شهرستان علی آباد کتول گفت: پیامبران الهی به واسطه بیان خوبی که داشتند ، پیامهای خداوند را به مردم می رساندند، ولی در این عصر که پیامبری نیست، وظیفه کسانی که دین را درک ، فهم در قرآن داشته و پیام خدا را دریافت کرده اند این است که آن را به نحو احسن بیان کنند.

وی عنوان کرد: بزرگانی مانند امام راحل، علامه مطهری علما، مراجع، و دانشمندان ، دین راحس کردند و بیان کردند تا برای مردم تا آنها دیانت خود را حفظ کنند.

ایمانی با اشاره به آیه 3 و 4 سوره الرحمن افزود: به واسطه بیان است که می توانیم دین خدا تبیین کنیم و ارزشهای الهی را به کسانی که در جامعه بشری زندگی می کنند بیان کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا اظهار داشت: یک سری مشکلاتی در جامعه وجود دارد که آن هم به واسطه تحریم است، ولی در مقابل موفقیت های فراوانی هم در این نظام به دست آورده ایم که همه اینها باید تبیین شود و اینها همه از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.

وی در پایان ضمن تشکر از گروههای جهادی تصریح کرد: گروههای جهادی کارهای بسیار بزرگی در سطح استان انجام داده اند از قبیل خانه سازی، کمک مومنانه، کمک در جریان سیل و زلزله، بهداشت و سلامت و ... که همه اینها قابل تقدیر است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.