سه شنبه 1401/02/20 - 13:36
ح/ل
استان گلستان
سردار حزنی:

جهادگران بسیج سازندگی مصداق بارز خدمت رسانی به مردم قلمداد می شوند

معاون هماهنگ کننده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه گفت: فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است و تا زمانی که در کنار مردم هستیم دشمنان از ما بشدت بیم و هراس دارند.

سردار حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی استان گلستان که به مناسبت دهه بسیج سازندگی در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار گردید اظهار داشت: همه ما باید به این اعتقاد قلبی برسیم که ملاک کار جهادی مردم هستند؛ ما باید با مردم باشیم، مشکل آنها را مشکل خود بدانیم و یک لحظه خود را از مردم جدا ندانیم زیرا انقلاب ما پشتوانه مردمی دارد.

111

وی افزود: این توصیه بزرگان ماست که مسئولین باید از منصب و مسئولیتی که بر دوش دارند به نفع مردم گام بردارند و به قول آیت الله فاضل لنکرانی می توان به جای عمل به مستحبات دین، کار مردم را انجام داد و گره ای از مشکلات آنها باز کرد.

حزنی ادامه داد: فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است و تا زمانی که در کنار مردم هستیم دشمنان از ما بشدت بیم و هراس دارند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه اذعان داشت: سپاه نینوا استان گلستان افتخار ماست و این یگان جزو استان هایی است که مثل یک ساعت دقیق در حال کار جهادی در این منطقه است.

حزنی مردم داری را یک هنر دانست و خطاب به مسئولین بیان داشت: هر مسئولی در جمهوری اسلامی اگر بدین باور رسیده باشد که مردم ولی نعمت ما هستند، دیگر مشکلی در کشور وجود نخواهد داشت؛
امام خمینی (ره) به واسطه همین مردم، جنگ تحمیلی را به دفاعی مقدس تبدیل کرد و مردم موثر ترین نقش را در دفاع مقدس و شکست دشمن بعثی داشتند.

وی ادامه داد: جهادگران بسیج سازندگی انسان های بزرگی هستند که مصداق بارز خدمت رسانی به مردم قلمداد می شوند و نهاد مقدس سپاه پاسداران نیز از مردم، با مردم و برای مردم است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: اقتصاد مریض ، معضلات فرهنگی ، اجتماعی و معیشتی باید با نگاه جهادی و با اتکا به جهادگران فاطمی برطرف شود و ما رسما اعلام میکنیم هیچ منعی برای خدمت رسانی به مردم وجود ندارد و از طرفی هیچ عذری در عرصه خدمت پذیرفته نیست.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.