شنبه 1399/10/27 - 23:14 golestan-admin

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان با سازمان بسیج سازندگی

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان با سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوای استان به منظور تهیه جهیزیه،ایجاد اشتغال،اقدامات عمرانی،خدمات رسانی در تهیه پوشاک و کالاهای ضروری مددجویان،حمایت در ایجاد صندوق و تعاونی های اشتغالزایی مردم یار و ارائه خدمات در پوشش رسانه ای فعالیت های کمیته امداد به امضاء رسید.

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا؛در راستای محرومیت زدایی تفاهم نامه ای فی ما بین بیسج سازندگی استان با کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا گفت:مجموعه بسیج سازندگی سپاه نینوا در موضوعات مختلف و به خصوص در بخش محرومیت زدایی که سالیان گذشته فعالیت ها و اقدامات زیادی با بکارگیری بسیجیان و گروه های جهادی در سطح استان انجام داده اند.

وی خاطر نشان کرد:کمیته امداد امام خمینی (ره) نتیجه تفکر و تدبیر امام راحل در بخش های مختلف بخصوص موضوعات محرومیت زدایی مدد جویان تحت پوشش که اقدامات بسیار زیاد و قابل تحسین داشتن.و همچنین بسیج سازندگی و تدبیر شخص مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در امر خدمت رسانی و خدمت بی منت مردم استان و مردم داری و مردم نوازی تفاهم نامه ای فی مابین دو دستگاه منعقد شده

و در پایان :سازمان بسیج سازندگی متعهد می شود مکان های بلا استفاده در مقرهای تابع سپاه در استان را برای ایجاد کارگاه اشتغالزایی شناسایی نموده و به کمیته امداد اعلام کند.

http://uupload.ir/files/cuj_۲۰۲۰۰۸۰۹_۱۹۰۶۰۷.jpg

عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:در راستای محرومیت زدایی و هم افزایی در خدمت رسانی به اقشار نیازمند و تحت پوشش اعم از مسکن در بحش بازسازی،تعمیرات و احداث و همچنین توانمند سازی خانواده های نیازمند با رویکرد اشتغال و خدمات اجتماعی مثل جهیزیه تفاهم نامه ای با بسیج سازندگی منعقد کرده ایم.

وی ادامه داد: کمیته امداد نیز متعهد می شود حداکثر تعامل و همکاری را در راستای ایجاد کارگاه اشتغالزایی، شناسایی و معرفی افراد مستعد اشتغال در کارگاه،اعطای تسهیلات قرض الحسنه، معرفی و بهره گیری از ظرفیت راهبران شغلی خود برای آموزش و راه اندازی کارگاه ها ، تهیه مواد اولیه و فروش محصولات و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برابر بخشنامه کاریابی در بکارگیری مددجویان اقدام کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان همچنین از برنامه ریزی و انجام اقدامات عمرانی شامل ساخت ، تعمیر و مرمت منازل اقشار محروم و کم برخوردار و خانواده های تحت حمایت این نهاد با مشارکت ۵۰ درصدی با بسیج سازندگی خبر داد.

http://uupload.ir/files/cuj_۲۰۲۰۰۸۰۹_۱۹۰۶۰۷.jpg