یکشنبه 1399/09/02 - 13:22 golestan-admin

افتتاحیه پروژه های محرومیت زدایی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد/هدیه از دفتر مقام معظم رهبری به خانواده محروم روستای انبار الوم

به گزارش مد فرهنگی بسیج سازندگی سپاه نینوا؛افتتاحیه ای در هفته بسیج با حضور سرهنگ پاسدار حسن ملک حسینی سازمان مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان،سرهنگ پاسدار علی ضیائی فرمانده سپاه ناحیه آق قلا و حجت الاسلام والمسلمین دماوندی امام جمعه محترم شهر انبار الوم و بخش وشمگیرو مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

https://uupload.ir/files/exld_1.jpg

مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت:بسیج از تاریخ تشکیل آن تا به امروز با حضور در میادین مختلف به رسالت ذاتی خود که همان نگهداری و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن بوده به بهترین وجه ممکن عمل کرده است.

سرهنگ ملک حسینی تشریح کرد: افتتاحیه احداث و بازسازی 33 واحد و اختتامیه 2045 واحد مسکونی به صورت متمرکز در روستای انبار تپه شهرستان آق قلا انجام شد.

 

وی خاطر نشان کرد:طی پیگیری ها ومکاتبات به عمل آمده از دفتر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بابت کمک و خدمت رسانی به این خانواده محروم، سریعاً دست به کار شده و فرمان امام خامنه ای (مد ظله العالی) را لبیک گفته و این هدیه مقام معظم رهبری را به این خانواده عزیز تقدیم کردیم. 

 

انتهای پیام/