آقای علی رسولی از سال ۱۳۹۰ فعالیت های جهادی رو شروع کرده و در حال حاضر در گروه جهادی شهید طهرانی مقدم مشغول خدمت است. این گروه تخصصی در راستای خدمت رسانی در زمان های بحرانی به صورت کامل آماده به همکاری و فعالیت در تمام نقاط کشور جهت امداد رسانی است.
فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به لزوم پایبندی مسئولان اجرایی در پیگیری اقتصاد مقاومتی منویات مقام معظم رهبری گفت:با احیا تولیدات معیشتی گذشته مسیرهای اقتصاد مقاومتی دانش بنیان در مازندران پایه ریزی شد.
جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اقدامات سپاه استان برای کاهش فقر در جامعه، گفت: طرح‌های محرومیت زدایی سپاه در مازندران تداوم دارد.
رئیس بسیج سازندگی مازندران در نشست با اعضای فرهنگی و رسانه ای این سازمان گفت:با معرفی ستاره های اقتصاد مقاومتی به مردم و طرح موضوعات مشکلات پیش روی تولید کنندگان در قالب فعالیت های فرهنگی مورد توجه قرار می گیرد.
سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در مراسم افتتاحیه مرحله سوم احداث ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان در روستای گری دوجی آق قلا گفت: در مرحله اول سیل ۳۳ هزار نیرو جهادی را در مناطق سیل زده ساماندهی کردیم ، در مرحله دوم کار بازسازی ۱۷۰۰ واحد خسارت دیده را به سرمنزل رسانده و ۴۵ مدرسه و ۲۵ مسجد را تعمیر کردیم و در مرحله سوم قرارداد احداث ۳۰۰ خانه دیگر برای ساخت را بستیم که ۱۰۰ واحد اکنون تحویل شده و اصرار داریم ۲۰۰ واحد دیگر را تا شب عید به مردم تحویل دهیم.
مراسم افتتاحیه مرحله سوم احداث ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان با حضور سردار معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا و مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای گری دوجی آق قلا برگزار شد.
مازندران یکی از استان های مهم در اعزام گروه های جهادی در رفع محرومیت هاست،جوانانی که برای رفع مشکلات توان خود را بکار می گیریند،جشنواره ملی جهادگران با قدردانی از حضورشان افراد شاخص را معرفی کرده است.خانم زارع از مازندران یکی از این دانشجویان است.گزارشی از:سمیه فقیه
برنامه های سال ۹۹ مازندران بر اساس طرح های مختلف تعریفی مدیران انجام می شود و براساس طرح های محرومیت زدایی اعتبارات جغرافیایی محور اختصاص خواهد یافت.
رئیس بسییج سازندگی مازندران گفت:فعالیت های زمانبر در تحقق اقتصاد مقاومتی توجیه پذیر نیست و نظرات کارشناسی شده در حوزه اقتصاد مقاومتی با همیاری دستگاه های اجرایی می تواند در مجله منهای نفت منتشر می شود. 
در جلسه ای با روسای بسیج سازندگی شهرستان ها و مناطق بسیج سازندگی اهداف و برنامه های سال ۹۹ این سازمان تشریح شد.
مدیر محرومیت زدایی بسیج سازندگی مازندران گفت:واحد محرومیت زدایی بسیج سازندگی با رویکردی چند منظوره در زمینه های مختلف عمرانی،زیربنایی،فرهنگی،رسیدگی به محرومان،تهیه جهیزیه،ساخت مزار شهدا فعالیت دارد.
رییس بسیج سازندگی استان کرمان با بیان اینکه ۱۲ واحد مسکونی، کمتر از ۹۰ روز ساخته و تحویل مددجویان بهزیستی شهرستان منوجان شد، از تحویل ۵ واحد مسکونی دیگر تا پایان بهمن خبر داد.
ارزش بالاي این ماهیان موجب شده که صید بی‌رویه، نسل آن‌ها را با خطر انقراض مواجه نماید. هرچند تولید بچه ماهیان خاویاري با هدف رهاسازي به دریا و بازسازي ذخایر طبیعی در کشورمان بیش از چهل سال قدمت دارد، اما پرورش ماهیان خاویاري با هدف تولید گوشت و خاویار در حدود دو دهه است که در کشورمان آغاز شده است،به همت جوانان ایرانی دومین واحد پرورشی خاویاری شمال کشور در جویبار در راستای اقتصاد مقاومتی و با نام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغاز به کار کرد.گزارشی از:سمیه فقیه

صفحات

تازه ها