مسؤول بسیج سازندگی استان قزوین از تلاش برای پایان کار تعمیر ۴۲۰ واحد مسکونی سیل‌زده در لرستان توسط جهادگران بسیج سازندگی استان قزوین خبر داد.
تیم پزشکی قرارگاه جهادی طلایه داران ظهور سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران به منظور خدمت به مردم به یکی از مناطق حاشیه ای شهر مقدس مشهد اعزام شد.
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجن از انتخاب شهر بلداجی به عنوان قطب تولید گز انگبین در راستای قطب بندی اقتصادی خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی کرمان گفت: تاکنون ۴۷۰ گروه جهادی جغرافیامحور در استان، ساماندهی شده‌اند که هم‌اکنون این گروه‌های جهادی در گروه‌های تخصصی در حال خدمت‌رسانی به مناطق مختلف هستند.
افزایش سطح ایمنی، کاهش تلفات، جلوگیری خطر انتقال بیماری و حفظ سرمایه طیور بومی روستایی و صنعتی از عمده اهداف این طرح است که در تمامی روستاهای این شهرستان با همکاری بسیج سازندگی آغاز و به مدت ۲۰ روز ادامه دارد.
شورای جهادی بسیج سازندگی با حضور مدیران کارآمدسازی و سازندگی و جهادگران فعال اقشار سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
مسئول گروه جهادی شهید هدایت گفت: پزشکان جهادی گروه شهید هدایت در مسیر پیاده‌روی اربعین نجف تا کربلا به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.
طرح محرومیت زدایی در راستای سیاست ملی اقتصاد مقاومتی با مشاركت بسیج سازندگی شهرکرد و اهالی شهر هارونی اجرا می شود.
مدیر کارخانه تولید اسکلت فلزی معتقد است اگر کار برای خدا و با خلوص نیت باشد، تحریم‌ها و توطئه‌ها بی‌اثر خواهند بود و کار کردن به عذر و بهانه نیازی ندارد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از طرح جهادی این سازمان برای مرمت و بازسازی مدارس مناطق محروم خبر داد و گفت: این طرح در قالب اردوهای جهادی با همکاری پایگاه بسیج شهید همدانی، شورای جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه کمیل، بسیج اصناف و جمعی از تاکسیرانان مشهدی درحال اجرا است.
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: گروه جهادی شهرستان کوثر به مدت ۱۵ روز در منطقه سیل‌زده معمولان استان لرستان حاضر و به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.
محمد کمیجانی گفت:در اردوهای جهادی علاوه بر ساخت و محرومیت زدایی این دلهای جهادگران است که جلا پیدا می کند و ساخته می شود.
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۶۲۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی به نام کنگره ملی شهدای استان در حال انجام است، برخی از آنها انجام شده و برخی از آنها پیشرفت ۷۰ درصدی دارند که باید برای تکمیل آنها حمایت شوند.
در راستای حفظ اشتغال روستا نشینان و حمایت از رونق تولید طرح ملی واکسیناسیون رایگان طیور علیه بیماری نیوکاسل در نقاط مختلف استان بوشهر آغاز شد.
مسئول جامعه بسیج زنان سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اعزام ها از ۲۴ شهریور انجام می شوند که گروه های جهادی با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت و الگو گیری از بانوان دفاع مقدس در این رزمایش به طور رایگان به مناطق محروم خدمات آموزشی،بهداشتی و فرهنگی ارائه می دهند.
رنگ آمیزی مدرسه ابتدای روستای ورین توسط دانش آموزان گروه جهادی پایگاه شهید بهشتی شهرستان محلات انجام شد.
کلاس اموزشی کاشت داشت وبرداشت زعفران با همکاری جهاد کشاورزی بمدت دوروز در روستای سیجان برگزار شد.
انجام ویزیت و مشاوره رایگان توسط پزشک و ماما در روستای قلعه نو رحیم خانی از بخش سربند انجام شد.
حاج حسین بهرامی گفت: باهمکاری بسیج سازندگی دراراک تصمیم به تولید سازه های ساختمانی برای ارسال به منطق سیل زده دراستان گرفتیم که این خود زمینه وظرفیت تولید دراستان را نشان می دهد.

صفحات

تازه ها